System zamówień online

Bez ryzyka

Dla wszystkich zainteresowanych naszym systemem zamówień online udostępniamy wersję demo systemu, strony wizytówki i panelu administracyjnego. Nie musisz kupować kota w worku ;)

Oszczędność pieniędzy

Jednym z największych atutów naszego systemu do zamówień online jest jego cena. Na tle systemów konkurencyjnych wyróżniamy się pod tym względem, jednocześnie nie ustępując technologicznie i jakościowo.

Profesjonalne rozwiązanie

Pełna mobilność aplikacji, możliwość skorzystania z aplikacji w każdym miejscu na świecie – to przede wszystkim wygoda. Nasz system działa na komputerach, tabletach i telefonach.

Ciągły rozwój

Bardzo cenimy sobie uwagi naszych klientów ponieważ to głównie dzięki nim możemy dokonywać trafnych wyborów udoskonalając nasz system. O nowo zastosowanych rozwiązaniach powiadamiamy mailowo.

Strona internetowa

Dla części naszych klientów, którzy byli zainteresowani systemem brak strony internetowej stanowił duży problem. Wyeliminowaliśmy go dodając bezpłatny szablon prostej strony wizytówki do naszego systemu zamówień online.

Możliwość konfiguracji

Nasz system do zamówień online posiada panel administracyjny dzięki któremu w łatwy i wygodny sposób skonfigurujesz cały system m.in. menu, godziny pracy, strefy dostaw, promocje itp.

Własny wygląd

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie dostosować wygląd naszego systemu do każdej, dowolnej strony internetowej. Za pomocą panelu administracyjnego klient we własnym zakresie jest w stanie zmienić kolory szaty graficznej na dowolne.

Obsługa wielu lokali

Im więcej lokali/punktów tym więcej wyzwań. Nasz system do zamówień online umożliwia obsługę wielu lokali oraz udostępnienie wybranemu pracownikowi profilu do zarządzania systemem na wybranym poziomie dostępu.

Sprawdzone rozwiązania

Z naszego systemu do zamówień online korzysta wiele różnych firm gastronomicznych. Nie możemy pozwolić sobie na nieudane eksperymenty dlatego staramy się wdrażać tylko sprawdzone, pewne rozwiązania.

Obsługa języków

Nasz system do zamówień online posiada opcję obsługi wielu języków. Z poziomu panelu administracyjnego możesz we własnym zakresie wprowadzić do systemu zamówień online treści w dowolnym języku.

Centrum pomocy

W ramach naszej usługi udostępniamy pomoc w formie zbioru najczęstszych pytań i odpowiedzi. Świadczymy również pomoc w formie obsługi telefonicznej dla klientów, którzy wcześniej wybrali taką opcję.

Oszczędność czasu

To przede wszystkim oszczędność pieniędzy. Łatwa i szybka obsługa systemu do zamawiania online ale również szybkie i intuicyjne zamawianie produktów i usług to klucz do sukcesu Twojej firmy.

Raporty

Transakcje zrealizowane i odrzucone, całkowity obrót, największa sprzedaż, ilość transakcji.. Nasz system do zamówień online umożliwia generowanie raportów, dzięki którym masz pełen dostęp do statystyk zamówień.

Darmowe aktualizacje

Nasz system zamówień online jest cyklicznie aktualizowany do najnowszej wersji. Aktualizacje są bezpłatne i nie musisz o nich pamiętać ponieważ są robione automatycznie.

Indywidualne moduły

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zaimplementować do naszego systemu zamówień online dowolne dedykowane rozwiązanie, które przed wdrożeniem jest indywidualnie omawiane i wyceniane.