Testujza darmow swoimlokalu
Przez 30 dni lub do 100 pierwszych zamówień

Wypróbuj nasz system zamówień online

Przetestuj za darmo system zamówień online do obsługi branży gastronomicznej.

(pizza, pierogi, catering dietetyczny, sushi, kebab, obiady domowe, itp.)

Strona składania zamówień

tutaj przekierowani są Twoi klienci, którzy chcą złożyć zamówienie online. Po kliknięciu przycisku "zamów online" znajdującego się na Twojej stronie zamawiający trafia na podstronę, gdzie dokonuje wyboru "dostawa" lub "odbiór w lokalu". Następnie składa zamówienie, wybiera formę płatności, a na koniec otrzymuje informację o czasie realizacji dostawy.

Aplikacja składania zamówień w wersji komputerowej Aplikacja składania zamówień w wersji mobilnej
Strona panelu zarządzania

to narzędzie umożliwi Tobie i Twoim pracownikom pełne administrowanie stroną składania zamówień. Po zalogowaniu się do panelu m.in. będziesz mógł zarządzać modułem zamówień, tworzyć menu, generować raporty, aktywować promocje, wprowadzać godziny pracy lokalu. Dzięki zróżnicowanym poziomom dostępu będziesz mógł zdecydować, do których modułów mają dostęp Twoi pracownicy.

Panel zarządzania lokalem i zamówieniami w wersji komputerowej Panel zarządzania lokalem i zamówieniami w wersji mobilnej
Szablon strony internetowej

Nie masz jeszcze strony internetowej i nie chcesz ponosić kosztów związanych z jej stworzeniem? Możesz skorzystać z naszego darmowego szablonu strony internetowej, którą oferujemy wraz z systemem do zamawiania online. Jest to prosta strona wizytówka, na której znajdują się podstawowe informacje o Twojej firmie, menu, galeria zdjęć oraz dane kontaktowe.

Strona internetowa lokalu w wersji komputerowej Strona internetowa lokalu w wersji mobilnej